KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15873019
nr 1587 3019
Blandteknik
Inger Andersson (f. 1940, Sverige). Interiör. Signerad. Blandteknik, yttermått inklusive ram: 22x25cm
Utrop:
500 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:43:07
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer